הכשרת מדבירים

הכשרת מדבירים בארגון המדבירים

הכשרת מדבירים הוא אחד מתחומי העיסוק של ארגון מדבירי מזיקים בישראל. הארגון מספק הכשרה מקצועית למעוניינים לעסוק בהדברה מקצועית מכל סוג: הדברה כימית, ביולוגית, אורגנית, אלקטרונית.

הכשרת מדבירים מתבצעת בארגון במסגרת כנסים, סדנאות, קורסים והדרכות. מדבירים המעוניינים לעבור הכשרת מדבירים מקצועית מוזמנים לפנות אל ארגון מדבירי המזיקים בישראל ולהירשם.

הכשרת מדבירים

לימוד אודות שיטות הדברה

במסגרת הכשרת מדבירים נלמדות לעומק שיטות הדברה בדגש על הקניית כלים לביצוע הדברה בטיחותית ומקצועית תוך הקפדה על נהלי בטיחות ותקנות של המשרד להגנת הסביבה.

הכשרת מדבירים מאפשרת למדבירים לקבל היתר לביצוע טכניקות הדברה מגוונות. למשל, קורס להיתר איוד, קורס הדברת עשבים, קורס הכנה להסמכת מדביר מוסמך ועוד.

כמו כן, יוכלו המדבירים להכיר מקרוב את מיני המזיקים הנפוצים בארץ והנפוצים פחות וילמדו טכניקות להדברה נכונה של כל מזיק ומזיק. התאמה בין שיטת הדברה אופטימלית לבין סוג המזיק והתנאים הסביבתיים בו הוא נמצא זהו המפתח להדברה מוצלחת ואפקטיבית.

הכשרת מדבירים לשימוש בחומרים מסוכנים

חלק ניכר מהקורס מוקדש ללמידה אודות חומרים מסוכנים ורעלים בהם נעשה שימוש במהלך ביצוע הדברה. שימוש נכון בחומרים אלו מאפשר לבצע הדברה יעילה ובטיחותית מבלי לסכן את הסביבה או הציבור שנמצא בסביבה הנגועה במזיקים. הכשרת מדבירים כוללת למידה אודות סוגי החומרים השונים בהם נעשה שימוש בתחום ההדברה.

קורסים והכשרת מדבירים מורחבת

בנוסף, הכשרת מדבירים בארגון המדבירים כוללת אפשרות להשתתפות בסדנאות, סיורים וקורסים בתחומים נוספים: הדרכה והסמכה לעובדים בגובה, קורס עזרה ראשונה, סיורים באתרים שונים ועוד.

הכשרת מדבירים מאפשרת לתלמידים ללמוד את התקנות ונהלי העבודה שנקבעו על ידי המשרד להגנת הסביבה. ביצוע הדברה בהתאם לנהלים אלו מבטיחה הדברה בטיחותית לסביבה והנמצאים בה.

בלי הדרכה אין הדברה

אחת ממטרותיו של ארגון המדבירים היא להסמיך מדבירים מקצועיים שיעבדו בהתאם לכללים, התקנות ונהלי הבטיחות – למען בטיחות של כולנו ולמען ביצוע הדברה איכותית ואפקטיבית נגד כל סוגי המזיקים.

ארגון המדבירים עורך מבחני התאמה והסמכה תקופתיים למדבירים. ניתן להשתתף בהשתלמויות למדבירים, להתעדכן בחידושים בתחום ולהשתדרג מבחינה מקצועית.

הכשרת מדבירים בארגון המדבירים – חובה לכל מדביר. לרישום יש לחייג: 08-9356574

 

הכשרת מדבירים
5 (100%) 1 vote