תחומי פעילות ארגון המדבירים

תחומי הפעילות של ארגון המדבירים

ארגון המדבירים פועל לאיגוד כל העוסקים בתחום ההדברה בישראל על מנת לפעול להכשרה ראוי, עריכת מבחני התאמה והסמכה תקופתיים למדבירים, עריכת השתלמויות והרצאות בנוגע לתחום בטיחות בהדברה, חידושים ושינויים בתחום ומעל לכל על מנת לוודא שמירה על בטיחות בעת ביצוע הדברה. חברי הארגון נהנים ממידע עדכני בנוגע לכל תחומי הדברת המזיקים, ייעוץ מקצועי הכשרה מתאימה ועזרה למדביר המוסמך בכל דרך.ארגון המדבירים


להרשמה לקבלת פרסומים בדואר האלקטרוני דרך האתר לחץ כאן

למה להצטרף לארגון המדבירים?

כולנו מכירים בצורך ובחשיבות של התארגנות מקצועית בענף ההדברה כדי להביא לידיעת הציבור וכן לידיעתו של הגוף המחוקק את הצרכים שלנו כאנשי מקצוע בתחום ההדברה, להשמיע את הטענות שלנו על חוסר האונים, המחדלים וההחלטות השונות הנוגעות לגורלנו בפני המשרד להגנת הסביבה והמפקח על הענף.


 הצטרפו עוד היום לארגון המדבירים – הזמינו חברים ומכרים העוסקים בתחום ההדברה, צרפו לארגון עמיתים למקצוע דרך האתר או בדוא"ל .

יחד נפעל לשמירה על זכויותינו
 

שיפור תדמית המדביר המוסמך

בשל האסונות האחרונים כתוצאה מרשלנות וביצוע הדברה באופן שנוגד את הוראות הבטיחות פתחנו ביוזמה לשיפור תדמית המדביר המוסמך. אנו פועלים לקיום תכנית הדרכה ופיתוח באמצעות תכנית השלמת תואר להנדסאי או לטכנאי הדברה עבור מדבירים מוסמכים. התכנית נמצאת כרגע בשלבי הכנה וגיבוש. יוזמה נוספת בתחום זה פועלת להילחם במבצעי הדברה ללא הסמכה "חאפרים" הפועלים בניגוד לחוק ושואפים למנוע פרסומים מטעים של מבצעי הדברה ללא היתר. חברים שיש בידם מידע מבוסס מתבקשים להעבירו לוועד על מנת שנוכל לנקות פעולות שונות למיגור התופעה וכמובן להגיש תלונות למשרד להגנת הסביבה והמשטרה הירוקה.

ועד ארגון המדבירים

ועד ארגון המדבירים מקיים ישיבות ומפגשי הסברה עם גורמים שונים כמו עריכת הכנס השנתי של הארגון, קיום בחירות לועד, ימי עיון, עריכת פגישות במשרד להגנת הסביבה הפקת לקחים בעקבות האסון בירושלים ועוד. באתר נעדכן באופן שוטף בנוגע לכל פעיליות הארגון.

מדבירים מוסמך? מרחיק יונים? לוכד נחשים? עוסק בתחום ההדברה? אנו בארגון המדבירים מזמינים אותך להרשם לאתר ולקבל מידע מקצועי ועדכונים.


 להרשמה לקבלת פרסומים בדואר האלקטרוני דרך האתר לחץ כאן

לפרטים נוספים, שאלות והוספת חומרים לאתר בכתובת infopc1961@gmai.com


*מאגר פרטי המדבירים משמש אך ורק את מטרות הארגון ולא יועבר לגורם מסחרי או כל גוף אחר. 

כלים שימושיים לחברי ארגון המדבירים

מדור לחברים באתר מוגן בסיסמה זמין לחברים רשומים בלבד.
לחץ כאן להרשמה

Share Button
תחומי פעילות ארגון המדבירים
5 (100%) 2 votes